Ryanair kontaktai


„Ryanair“ kontaktai yra reikalingi kiekvienam žmogui, pasirinkusiam šią oro linijų bendrovę. Jeigu skrendate su „Ryanair“, sužinokite visą informaciją, kurios jums gali prireikti planuojant kelionę.

Bilietų pirkimas

Registracija „Ryanair“ skrydžiui yra labai paprasta. Užsiregistruoti lėktuvo bilietus galite netgi keliais būdais. Pateikiame pagrindinius skrydžių registravimo būdus.

„Ryanair“ registracija internetu

„Ryanair“ registracija internetu – tai paslauga, pati populiariausia jaunimo tarpe. Užsisakyti lėktuvo bilietus internetu galite bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu. „Ryanair“ registracija internetu yra nemokama, atliekama vos per kelias minutes. Keleiviai gali pasirinkti skrydį į daugelį pasaulio miestų. Prieš užsisakydami skrydį, paieškokite pigių lėktuvo bilietų, kad atostogos kainuotų dar mažiau. Su „Ryanair“ registracija yra labai greita ir paprasta, ją gali atlikti bet kas.

„Ryanair“ bilietų registracija atliekama tik internetu, tačiau, jeigu keleivis neatliko šios registracijos, atvykęs į oro uostą turi susimokėti 45 eurus, norėdamas užregistruoti skrydį. Jeigu keleivis atliko su „Ryanair“ bilietų registraciją, tačiau neturi įlaipinimo kortelės, už tai oro uoste reikės susimokėti 15 eurų mokestį, norint ją įsigyti.

„Ryanair“ kontaktai

„Ryanair“ kontaktai Lietuvoje reikalingi tuo atveju kai žmonėms reikia visos informacijos apie bilietų rezervacijas, skrydžio atšaukimą, bagažo gabenimą ar kitomis aktualiomis temomis. „Ryanair“ kontaktai Vilniuje (internetinis puslapis): https://www.ryanair.com/lt/lt/svarbu-zinoti/pagalbos-centras/duk/Susisiekite-su-mumis
„Ryanair“ Lietuva telefonas nurodytas oro bendrovės internetiniame puslapyje. „Ryanair“ administratoriams galite parašyti užėję į oro bendrovės puslapį, tiesiogiai internetu.