Ryanair lėktuvų parkas


Oro linijų bendrovė „Ryanair“ priklauso Airijai, tai airių sukurta įmonė, veikianti nuo 1985 m. Europoje „Ryanair“ yra pačios didžiausios, mažų sąnaudų oro linijos. Pagrindinis oro uostas, kuriam priklauso šį įmonė – Airijos sostinės Dublino. Taip pat vienas iš pagrindinių oro uostų yra Londono Stanstedo. Tai patys didžiausi oro uostai, iš kurių vykdomi skrydžiai su „Ryanair“ kiekvieną dieną. „Ryanair“ oro linijos turi 44 bazinius oro uostus, labai daug lėktuvų, todėl vykdo skrydžius pačiomis įvairiausiomis pasaulio kryptimis.

„Ryanair“ lėktuvų parkas

Šiuo metu „Ryanair“ lėktuvų parkas yra atnaujintas ir itin modernizuotas. Skrydžių bendrovė pasirūpino savo klientais ir investavo į naujus lėktuvus iš ties nemažą sumą pinigų. „Ryanair“ lėktuvai skraido į įvairias pasaulio šalis, todėl pasirinkę oro linijų bendrovės paslaugas, būsite užtikrinti, kad nuskrisite ne tik greitai, bet ir patogiai. „Ryanair“ lėktuvų amžius skiriasi, kadangi kas kelis metus oro bendrovė įsigyja vis daugiau lėktuvų.

Apie „Ryanair“ lėktuvus

1998 m. „Ryanair“ avialinijos užsisakė 45 naujus lėktuvus, o 2003 m. oro linijų bendrovė užsisakė 100 naujų lėktuvų. Daugiau nei pusė lėktuvų priklauso oro linijų bendrovei, kiti yra nuomojami. Daugiausiai „Ryanair“ turi Boeing 737–800 lėktuvų. Apie „Ryanair“ lėktuvus daugiau sužinoti galite internete, informacija pasiekiama kiekvienam žmogui.
„Ryanair“ lėktuvų katastrofos yra labai retas reiškinys, tačiau jų yra buvę. Vis dėlto katastrofų skaičius tikrai nepriklauso nuo oro linijų bendrovės.

„Ryanair“ lėktuvai yra įvairių dydžių ir modelių. Vieni talpina daugiau žmonių, kiti mažiau. Daugiau žmonių talpinantys lėktuvai, dažniausiai, yra siunčiami į tolimesnes pasaulio šalis.