Informacija apie bilietus


„Ryanair“ – tai mažų sąnaudų oro transporto bendrovė, priklausanti Airijai. „Ryanair“ avialinijos buvo įkurtos 1985 m. ir nuo tada kasmet aptarnauja milijonus žmonių, skrendančių iš įvairių Europos šalių. „Ryanair“ turi netgi 44 bazinius oro uostus, o patys didžiausi, centriniai oro uostai – Dublino ir Londono Stanstedo. Pagrindinė šios oro linijų bendrovės būstinė yra Airijos sostinėje Dubline, Dublino oro uoste.

Informacija apie bilietus

Bilietų kainos, skrendant su „Ryanair“ būna labai įvairios. Jeigu turistai perka lėktuvo bilietus iki skrydžio datos likus maždaug pusei metų, už juos turi galimybę susimokėti žymiai mažiau, nei mokėtų iki skrydžio likus porai dienų. Taip pat „Ryanair“ dažnai paskelbia itin pigius bilietus, bilietus su akcija, kurių kaina yra iš ties maža. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir nusipirkite jums reikiamus lėktuvo bilietus už dar mažesnę kainą.

„Ryanair“ bilietų registracija

Registracija „Ryanair“ skrydžiui yra labai paprasta. Užsiregistruoti lėktuvo bilietus galite netgi keliais būdais. Pateikiame pagrindinius skrydžių registravimo būdus.

„Ryanair“ registracija internetu

„Ryanair“ registracija internetu – tai paslauga, pati populiariausia jaunimo tarpe. Užsisakyti lėktuvo bilietus internetu galima bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu. „Ryanair“ registracija internetu yra nemokama, atliekama vos per kelias minutes. Keleiviai gali pasirinkti skrydį į daugelį pasaulio miestų. Prieš užsisakydami skrydį, paieškokite pigių lėktuvo bilietų, kad atostogos kainuotų dar mažiau. Nepamirškite, kad oro uoste tikrintojams turi būti pateikiami „Ryanair“ bilietai atspausdinti. Tokiu būdu „Ryanair“ bilietų tikrinimas bus greitesnis ir nesukels nepatogumų.

„Ryanair“ registracija mobiliuoju telefonu

„Ryanair“ registracija mobiliuoju telefonu – žmonėms, nuolat kažkur skubantiems ir lekiantiems. Užsisakyti lėktuvo bilietus galėsite labai paprastai, mobiliojo telefono su internetiniu ryšiu pagalba. Naudodamiesi šia paslauga sutaupysite laiko, nereikės sumokėti registracijos oro uoste mokesčio bei laukti ilgose eilėse, norint nusipirkti lėktuvo bilietus. „Ryanair“ bilietai telefone atsidurs iš karto po pinigų pervedimo ir bendrovės patvirtinimo, kad gavo užsakymą.

Su „Ryanair“ skrydžiai vykdomi kiekvieną dieną į pačias įvairiausias pasaulio šalis iš įvairių oro uostų. Platesnė informacija apie bilietus pateikiama „Ryanair“ internetiniame puslapyje.