Registracija Ryanair skrydžiui


„Ryanair“ – tai mažų sąnaudų oro transporto bendrovė, priklausanti Airijai. „Ryanair“ avialinijos buvo įkurtos 1985 m. ir nuo tada kasmet aptarnauja milijonus žmonių, skrendančių iš įvairių Europos šalių. „Ryanair“ turi netgi 44 bazinius oro uostus, o patys didžiausi, centriniai oro uostai – Dublino ir Londono Stanstedo. Pagrindinė šios oro linijų bendrovės būstinė yra Airijos sostinėje Dubline, Dublino oro uoste.

Registracija „Ryanair“ skrydžiui

Registracija „Ryanair“ skrydžiui yra labai paprasta. Užsiregistruoti lėktuvo bilietus galite netgi keliais būdais. Pateikiame pagrindinius skrydžių registravimo būdus.

„Ryanair“ registracija internetu

„Ryanair“ registracija internetu – tai paslauga, pati populiariausia jaunimo tarpe. Užsisakyti lėktuvo bilietus internetu galite bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu. „Ryanair“ registracija internetu yra nemokama, atliekama vos per kelias minutes. Keleiviai gali pasirinkti skrydį į daugelį pasaulio miestų. Prieš užsisakydami skrydį, paieškokite pigių lėktuvo bilietų, kad atostogos kainuotų dar mažiau. Su „Ryanair“ registracija yra labai greita ir paprasta, ją gali atlikti bet kas.

„Ryanair“ check in mobiliuoju telefonu

„Ryanair“ check in mobiliuoju telefonu – žmonėms, nuolat kažkur skubantiems ir lekiantiems. Užsisakyti lėktuvo bilietus galėsite labai paprastai, mobiliojo telefono su internetiniu ryšiu pagalba. Naudodamiesi šia paslauga sutaupysite laiko, nereikės sumokėti registracijos oro uoste mokesčio bei laukti ilgose eilėse, norint nusipirkti lėktuvo bilietus.

„Ryanair“ registracija skrydžiui oro uoste

„Ryanair“ registracija skrydžiui oro uoste – tai pats seniausias ir visiems žinomas būdas. Vis dėlto, „Ryanair“ bilietų registracija atliekama tik internetu, tačiau, jeigu keleivis neatliko šios registracijos, atvykęs į oro uostą turi susimokėti 45 eurus, norėdamas užregistruoti skrydį. Jeigu keleivis atliko su „Ryanair“ bilietų registraciją, tačiau neturi įlaipinimo kortelės, už tai oro uoste reikės susimokėti 15 eurų mokestį, norint ją įsigyti.