Ryanair rankinis bagažas


Keliaujant į įvairias pasaulio šalis, bagažas yra labai svarbus elementas bet kurioje kelionėje. Norint, kad atostogos būtų vykusios, jokiu būdu nereikia prisikrauti nereikalingų daiktų, nes bus sunku nešti. Taip pat prisidėję per daug bagažo, turėsite susimokėti papildomų daiktų mokestį, todėl prieš keliaujant į šalį, pasižiūrėkite koks oras bus jūsų kelionės metu ir pasiimkite tik reikalingiausius daiktus.

„Ryanair“ rankinis bagažas

Oro linijų bendrovė „Ryanair“ leidžia kiekvienam keleiviui, išskyrus kūdikius, į lėktuvo saloną pasiimti rankinį bagažą. Rankinio bagažo išmatavimai „Ryanair“ oro linijų bendrovės yra labai griežti. Žmogus gali pasiimti bagažą, ne didesnį nei 55 x 40 x 20 cm. „Ryanair“ bagažo lagaminas turi sverti ne daugiau nei 10 kg. Antro rankinio bagažo išmatavimai, pasirinkus „Ryanair“ – 35 x 20 x 20 cm. Tai yra maža moteriška rankinė ar krepšelis.

„Ryanair“ bagažas vaikui
„Ryanair“ bagažas vaikui iki 2 metų – jam priklauso tik 5 kg. Vaikui, kuris turi daugiau nei 2 metus, priklauso registruotas ir rankinis bagažai, mažos rankinės.

„Ryanair“ bagažas – skysčiai

  • „Ryanair“ bagažas – skysčiai gali būti gabenami ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose;
  • Šie talpos indeliai turi būti įdėti į vieną permatomą maišelį, kuris turi būti ne didesnis nei 1 l talpos. Plastikinis maišelis turi būti užklijuotas;
  • Šis bagažas turi būti pateiktas patikrai.

„Ryanair“ bagažas – ko negalima vežtis

„Ryanair“ bagažas – ko negalima vežtis? Tai klausimas, užduodamas daugelio žmonių. Žinoma, skrendant lėktuvu, negalima turėti ginklų, galinčių iššauti ar sukelti bet kokios žalos tiek pačiam savininkui, tiek ir kitiems keleiviams. Taip pat negalim turėti sprogstamųjų medžiagų ir kitų žmogaus gyvybei pavojingų instrumentų. Apie tai plačiau pasidomėkite „Ryanair“ internetiniame puslapyje.

„Ryanair“ rankinis bagažas lėktuve turi būti laikomas po kėde, kuri yra priešais keleivio vietą. Taip pat bagažas gali būti padėtas viršutinėje lentynoje, esančioje virš keleivio.