Ryanair registruotas bagažas


Keliaujant į įvairias pasaulio šalis, bagažas yra labai svarbus elementas bet kurioje kelionėje. Norint, kad atostogos būtų vykusios, jokiu būdu nereikia prisikrauti nereikalingų daiktų, nes bus sunku nešti. Taip pat prisidėję per daug bagažo, turėsite susimokėti papildomų daiktų mokestį, todėl prieš keliaujant į šalį, pasižiūrėkite koks oras bus jūsų kelionės metu ir pasiimkite tik reikalingiausius daiktus.

„Ryanair“ registruotas bagažas

„Ryanair“ registruoto bagažo matmenys turi neviršyti 81 x 119 x 119 cm. Jeigu keleivis pasiima didesnį lagaminą, privalo susimokėti mokestį, kuris yra visai nemažas. Taip pat „Ryanair“ registruotas bagažas gali sverti 15 kg arba 20 kg, priklauso nuo to kokią paslaugą pasirenka keleivis.

„Ryanair“ registruoto bagažo kaina

Registruoto bagažo kaina priklauso nuo to, kur žmogus užsisakinėja paslaugą. Užsakant oro uoste, teks sumokėti žymiai daugiau, todėl oro linijų bendrovė skatina kiekvieną keleivį už bagažą susimokėti iš anksto mažesnę kainą. Registruotobagažo mokesčiai yra didesni pasirinkus kai kuriuos maršrutus. Kainai turi įtakos ir „Ryanair“ registruoto bagažo dydis – kuo didesnį svorį nori pasiimti žmogus, tuo jisai turi sumokėti daugiau pinigų.

„Ryanair“ registruotas bagažas – skysčiai

„Ryanair“ registruotas bagažas – skysčiai gali būti gabenami ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose;
Šie talpos indeliai turi būti įdėti į vieną permatomą maišelį, ne didesnį nei 1 l talpos. Plastikinis maišelis turi būti užklijuotas;
Šis bagažas turi būti pateiktas patikrai.

„Ryanair“ registruotas bagažas turi būti užsakytas ne vėliau nei likus 2 valandoms iki skrydžio pradžios. Daugiau informacijos yra pateikiama internetiniame „Ryanair“ puslapyje.