Ryanair skrydžio atidėjimas


„Ryanair“ – tai mažų sąnaudų oro transporto bendrovė, priklausanti Airijai. „Ryanair“ avialinijos buvo įkurtos 1985 m. ir nuo tada kasmet aptarnauja milijonus žmonių, skrendančių iš įvairių Europos šalių. „Ryanair“ turi netgi 44 bazinius oro uostus, o patys didžiausi, centriniai oro uostai – Dublino ir Londono Stanstedo. Pagrindinė šios oro linijų bendrovės būstinė yra Airijos sostinėje Dubline, Dublino oro uoste.

„Ryanair“ skrydžio atidėjimas

Kartais gyvenime nutinka įvairiausių neprognozuojamų dalykų, dėl kurių reikia atidėti atostogas arba visiškai jas nutraukti. Norint pakeisti skrydį, įsigijus bilietus iš „Ryanair“ oro linijų bendrovės, reikia kreiptis į tiesioginius pardavėjus, jeigu bilietai pirkti ryanair.com į Centrinę Ryanair būstinę arba bilietų sistemos, kurioje buvo pirkti bilietai, administratorių.

Su „Ryanair“ skrydžio atidėjimas galimas tuo atveju, jeigu norima pakeisti skrydžio datą. Pakeisti skrydžio datą galima tuo atveju, jeigu iki skrydžio liko ne mažiau nei 4 valandos, išskyrus tuos atvejus, kai lėktuvo bilietų registracija buvo atlikta internetu. Žinoma, atidėti skrydį galėsite tik tuo atveju, jeigu lėktuve bus laisvų vietų.

Ne vienam žmogui tokiu atveju kyla klausimas „Ką daryti atidėjus Ryanair skrydį?“ Jums reikės susimokėti skrydžio atidėjimo mokestį. Skrydžio atidėjimo mokestis yra įvairus. Jisai priklauso nuo to ar bilietai buvo rezervuoti internetu ar užsakyti oro uoste. „Ryanair“ atidėti skrydžiai vasaros sezonu, kai kuriems maršrutams, yra brangesni nei atidedant skrydį žiemą. Apie tai plačiau galite pasidomėti oro linijų bendrovės internetiniame puslapyje.