Ryanair skrydžio keitimas


„Ryanair“ – tai mažų sąnaudų oro transporto bendrovė, priklausanti Airijai. „Ryanair“ avialinijos buvo įkurtos 1985 m. ir nuo tada kasmet aptarnauja milijonus žmonių, skrendančių iš įvairių Europos šalių. „Ryanair“ turi netgi 44 bazinius oro uostus, o patys didžiausi, centriniai oro uostai – Dublino ir Londono Stanstedo. Pagrindinė šios oro linijų bendrovės būstinė yra Airijos sostinėje Dubline, Dublino oro uoste.

„Ryanair“ skrydžio keitimas

Kartais gyvenime nutinka įvairiausių neprognozuojamų dalykų, dėl kurių reikia atidėti atostogas arba visiškai jas nutraukti. Norint pakeisti skrydį, įsigijus bilietus iš „Ryanair“ oro linijų bendrovės, reikia kreiptis į tiesioginius pardavėjus, jeigu bilietai pirkti ryanair.com į Centrinę Ryanair būstinę arba bilietų sistemos, kurioje buvo pirkti bilietai, administratorių.

Su „Ryanair“ skrydžio keitimas galimas tuo atveju, jeigu norima pasikeisti skrydžio datą. Pasikeisti skrydžio datą galima tuo atveju, jeigu iki skrydžio liko ne mažiau nei 4 valandos, išskyrus tuos atvejus, kai lėktuvo bilietų registracija buvo atlikta internetu. Žinoma, atlikti skrydžio keitimą galėsite tik tuo atveju, jeigu lėktuve bus laisvų vietų.

Ne vienam žmogui tokiu atveju kyla klausimas „Kiek kainuoja pakeisti „Ryanair“ skrydį?“ Skrydžio keitimo mokestis yra įvairus. Jisai priklauso nuo to ar bilietai buvo rezervuoti internetu ar užsakyti oro uoste. Taip pat nuo metų sezono ir kitų elementų, apie kuriuos galite pasidomėti „Ryanair“ oro linijų internetiniame tinklapyje.