Ryanair kryptys


Oro linijų bendrovė „Ryanair“ priklauso Airijai, tai airių sukurta įmonė, veikianti nuo 1985 m. Europoje „Ryanair“ yra pačios didžiausios, mažų sąnaudų oro linijos. Pagrindinis oro uostas, kuriam priklauso šį įmonė – Airijos sostinės Dublino. Taip pat vienas iš pagrindinių oro uostų yra Londono Stanstedo. Tai patys didžiausi oro uostai, iš kurių vykdomi skrydžiai su „Ryanair“ kiekvieną dieną. „Ryanair“ oro linijos turi 44 bazinius oro uostus, labai daug lėktuvų, todėl vykdo skrydžius pačiomis įvairiausiomis pasaulio kryptimis.

„Ryanair“ kryptys

„Ryanair“ kryptys yra į įvairias pasaulio šalis. Turistai renkasi skirtingus miestus, norėdami turiningai praleisti atostogas, susipažinti su vietinių kultūra ir tradicijomis. Pasižiūrėkite reikiamus skrydžius internetu ir aplankykite mylimą šalį jums patogiu metu.

Pagrindinės „Ryanair“ kryptys iš Lietuvos:

  • „Ryanair“ kryptys iš Vilniaus;
  • „Ryanair“ kryptys iš Kauno.

Pigūs skrydžiai su „Ryanair“

Pigūs skrydžiai su „Ryanair“ vykdomi kiekvieną savaitę iš įvairių oro uostų, ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Anglijos bei kitų. Skrydžių padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai emigrantai grįžta namo, o turistai lekia į įvairiausias pasaulio šalis, norėdami patirti kažką naujo, turiningai praleisti atostogas.

Su „Ryanair“ pigūs skrydžiai būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat su „Ryanair“ pigiausi skrydžiai būna, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį patogiu metu už dar mažesnę kainą.