Ryanair skrydžiai į Angliją


Oro linijų bendrovė „Ryanair“ priklauso Airijai, tai airių sukurta įmonė, veikianti nuo 1985 m. Europoje „Ryanair“ yra pačios didžiausios, mažų sąnaudų oro linijos. Pagrindinis oro uostas, kuriam priklauso šį įmonė – Airijos sostinės Dublino. Taip pat vienas iš pagrindinių oro uostų yra Londono Stanstedo. Tai patys didžiausi oro uostai, iš kurių vykdomi skrydžiai su „Ryanair“ kiekvieną dieną. „Ryanair“ oro linijos turi 44 bazinius oro uostus, labai daug lėktuvų, todėl vykdo skrydžius pačiomis įvairiausiomis pasaulio kryptimis. Žinoma, dažnai tiesioginiai skrydžiai į tam tikras šalis nevyksta, tačiau pasirūpinę lėktuvo bilietais iš anksto, su vienu persėdimu galėsite pasiekti jums reikiamą lokacijos vietą.

„Ryanair“ skrydžiai į Angliją

„Ryanair“ skrydžiai į Angliją iš Lietuvos vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžiai vyksta iš Vilniaus ir Kauno oro uostų. „Ryanair“ skrydžiai į Angliją dažnesni būna šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai žmonės skrenda į šalį, norėdami susipažinti su jos istorija, pasivaikščioti Anglijos sostinės gatvėmis, pažinti vietinių žmonių gyvenimą, tradicijas bei kultūrą. Anglijos sostinė – gyvybingas ir pašėlęs miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius turistų iš viso pasaulio kampelių. Jis pasižymi ne tik lankytinais objektais, gražiais tiltais, parkais, bet ir pramogomis. Pramogos Londone yra skirtos įvairaus amžiaus žmonėms, kuriems patinka įdomiai leisti savo laisvalaikį. Pasirinkite skrydžius iš jums patogių oro uostų ir aplankykite miestą bet kuriuo metų laiku.

Pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Angliją būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat pigūs „Ryanair“ skrydžiai į Angliją būna, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.