Ryanair skrydžiai į Londoną


Oro linijų bendrovė „Ryanair“ priklauso Airijai, tai airių sukurta įmonė, veikianti nuo 1985 m. Europoje „Ryanair“ yra pačios didžiausios, mažų sąnaudų oro linijos. Pagrindinis oro uostas, kuriam priklauso šį įmonė – Airijos sostinės Dublino. Taip pat vienas iš pagrindinių oro uostų yra Londono Stanstedo. Tai patys didžiausi oro uostai, iš kurių vykdomi skrydžiai su „Ryanair“ kiekvieną dieną. „Ryanair“ oro linijos turi 44 bazinius oro uostus, labai daug lėktuvų, todėl vykdo skrydžius pačiomis įvairiausiomis pasaulio kryptimis.

„Ryanair“ skrydžiai į Londoną

„Ryanair“ skrydžiai į Londoną iš Vilniaus vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžiai vyksta iš tarptautinio Vilniaus oro uosto. Su „Ryanair“ Vilnius – Londonas skrydžiai dažnesni būna šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai žmonės skrenda į miestą, norėdami susipažinti su šio miesto istorija, pasivaikščioti Londono gatvėmis, pažinti vietinių žmonių gyvenimą, tradicijas bei kultūrą. Anglijos sostinė – gyvybingas ir pašėlęs miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius turistų iš įvairių pasaulio kampelių. Jis pasižymi ne tik lankytinais objektais, gražiais tiltais, parkais, bet ir pramogomis. Pramogos Londone yra skirtos įvairaus amžiaus žmonėms, kuriems patinka įdomiai leisti savo laisvalaikį. Pasirinkite skrydžius iš jums patogių oro uostų ir aplankykite miestą bet kuriuo metų laiku.

Pigūs skrydžiai į Londoną būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat pigūs skrydžiai į Londoną „Ryanair“ oro bendrovės būna tada, kai jinai paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.