Ryanair skrydžiai iš Vilniaus


Oro linijų bendrovė „Ryanair“ priklauso Airijai, tai airių sukurta įmonė, veikianti nuo 1985 m. Europoje „Ryanair“ yra pačios didžiausios, mažų sąnaudų oro linijos. Pagrindinis oro uostas, kuriam priklauso šį įmonė – Airijos sostinės Dublino. Taip pat vienas iš pagrindinių oro uostų yra Londono Stanstedo. Tai patys didžiausi oro uostai, iš kurių vykdomi skrydžiai su „Ryanair“ kiekvieną dieną. „Ryanair“ oro linijos turi 44 bazinius oro uostus, labai daug lėktuvų, todėl vykdo skrydžius pačiomis įvairiausiomis pasaulio kryptimis.

Populiarūs „Ryanair“ skrydžiai iš Vilniaus vykdomi:

  • „Ryanair“ skrydžiai iš Vilniaus į Dubliną;
  • „Ryanair“ skrydžiai iš Vilniaus į Londoną;
  • „Ryanair“ skrydžiai iš Vilniaus į Briuselį;
  • Ir kita.

„Ryanair“ skrydžiai iš Vilniaus

„Ryanair“ skrydžiai iš Vilniaus vykdomi kiekvieną savaitę iš tarptautinio Vilniaus oro uosto. Su „Ryanair“ skrydžiai iš Vilniaus oro uosto dažnesni būna šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai žmonės skrenda į įvairias pasaulio šalis, norėdami pamatyti kaip jose vietiniai švenčia Kalėdas, Naujuosius metus bei patys turiningai praleisti laisvalaikį.

„Ryanair“ pigūs skrydžiai iš Vilniaus būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat pigūs su „Ryanair“ skrydžiai iš Vilniaus būna, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.

„Ryanair“ skrydžių žemėlapis iš Vilniaus

„Ryanair“ skrydžių žemėlapis iš Vilniaus yra pateiktas internete. Pasižiūrėkite „Ryanair“ internetiniame puslapyje, ten nurodytos kryptys kuriomis skraido „Ryanair“ oro bendrovė iš Lietuvos sostinės oro uosto.