Skrydžiai su Ryanair


„Ryanair“ – tai mažų sąnaudų oro transporto bendrovė, priklausanti Airijai. „Ryanair“ avialinijos buvo įkurtos 1985 m. ir nuo tada kasmet aptarnauja milijonus žmonių, skrendančių iš įvairių Europos šalių. „Ryanair“ turi netgi 44 bazinius oro uostus, o patys didžiausi, centriniai oro uostai – Dublino ir Londono Stanstedo. Pagrindinė šios oro linijų bendrovės būstinė yra Airijos sostinėje Dubline, Dublino oro uoste.

Skrydžiai su „Ryanair“

Skrydžiai su „Ryanair“ vykdomi kiekvieną dieną iš įvairių oro uostų. Nors „Ryanair“ yra Airijos oro linijų bendrovė, tačiau jinai vykdo skrydžius ir iš Lietuvos bei kitų Europos oro uostų. Pigūs „Ryanair“ skrydžiai būna labai dažnai. Svarbiausia nepraleisti pateikiamų pasiūlymų ir juos nusipirkti pirmiems. Stebėkite kokias nuolaidas ar akcijas siūlo „Ryanair“ ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už mažesnę kainą.

Skrydžiai su „Ryanair“ nėštumo metu nėra draudžiami. Visgi, ar galima skirsti, turi nustatyti gydytojas, kuris prižiūri moters nėštumą. Prieš skrydį būtina pasitarti su specialistu ir nuspręsti kartu, ar su „Ryanair“ skrydžiai nepakenks vaikelio ir nėščiosios sveikatai.

Skrydžių su „Ryanair“ atsiliepimai pateikiami oro linijų bendrovės internetiniame puslapyje. Atsiliepimus gali paskaityti kiekvienas žmogus, kuriam jie įdomus. Perskaitę kitų keleivių komentarus galėsite nuspręsti ar norite rinktis šią oro linijų bendrovę, ar ja pasitikite.