Bilietai Ryanair skrydžiams


„Ryanair“ – tai mažų sąnaudų oro transporto bendrovė, priklausanti Airijai. „Ryanair“ avialinijos buvo įkurtos 1985 m. ir nuo tada kasmet aptarnauja milijonus žmonių, skrendančių iš įvairių Europos šalių. „Ryanair“ turi netgi 44 bazinius oro uostus, o patys didžiausi, centriniai oro uostai – Dublino ir Londono Stanstedo. Pagrindinė šios oro linijų bendrovės būstinė yra Airijos sostinėje Dubline, Dublino oro uoste.

Pigūs bilietai „Ryanair“ skrydžiams

Pigūs su „Ryanair“ bilietai būna tada, kai žmogus nusiperka juos iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat „Ryanair“ pigūs bilietai būna tada, kai oro linijų bendrovė paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.

Aviabilietai „Ryanair“ oro linijų bendrovės parduodami keliais būdais. Pats populiariausias būdas – internetas. Užsisakyti lėktuvo bilietus internetu galima bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu. Registracija aviabilietų „Ryanair“ oro bendrovės internetu yra nemokama, atliekama vos per kelias minutes. Keleiviai gali pasirinkti skrydį į daugelį pasaulio miestų. Prieš užsisakydami skrydį, paieškokite pigių lėktuvo bilietų, kad atostogos kainuotų dar mažiau.

Bilietai „Ryanair“ skrydžiams iš Lietuvos

Lėktuvų bilietai „Ryanair“ iš Lietuvos visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašūs, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai į užsienį vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Lėktuvų bilietai „Ryanair“ yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai šalys sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Su „Ryanair“ bilietai taip pat yra gana brangūs perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Įsitikinkite iš anksto, kad „Ryanair“ pigūs bilietai bus jūsų kišenėje ir į įvairias pasaulio šalis skriskite dar pigiau.