Ryanair akcijos


„Ryanair“ – tai mažų sąnaudų oro transporto bendrovė, priklausanti Airijai. „Ryanair“ avialinijos buvo įkurtos 1985 m. ir nuo tada kasmet aptarnauja milijonus žmonių, skrendančių iš įvairių Europos šalių. „Ryanair“ turi netgi 44 bazinius oro uostus, o patys didžiausi, centriniai oro uostai – Dublino ir Londono Stanstedo. Pagrindinė šios oro linijų bendrovės būstinė yra Airijos sostinėje Dubline, Dublino oro uoste. Susiplanuokite atostogas iš anksto ir likite maloniai nustebę, nes „Ryanair“ akcijos kaina nepalieka abejingo nei vieno žmogaus. Aplankykite mylimą šalį dar pigiau.

„Ryanair“ akcijos

Su „Ryanair“ nuolaidos taikomos labai dažnai. Kiekvienas turistas gali nusipirkti pigius lėktuvo bilietus su akcija ir aplankyti savo svajonių šalį jam patogiu metu už mažesnę kainą. Taip pat „Ryanair“ akcijomis vadinami paskutinės minutės bilietai, kurie yra iš ties pigūs. Nepraleiskite pigių bilietų pasiūlymų ir „Ryanair“ akcijos kaina jus tikrai nustebins. Nusipirkite lėktuvo bilietus nieko nedelsę, kadangi bilietai už labai mažą kainą išparduodami itin greitai.

Jeigu dažnai skrendate su „Ryanair“ – bilietų išpardavimas jums tikrai ne naujiena. Oro linijų bendrovė rūpinasi visais savo klientais ir stengiasi parūpinti lėktuvo bilietus kuo geresnėmis kainomis. „Ryanair“ bilietų išpardavimas – dovana kiekvienam žmogui, o ypač mėgstančiam keliauti bei keliaujančiam tikrai dažnai.

„Ryanair“ akcijos pateikiamos oro bendrovės internetiniame puslapyje: http://www.ryanair-skrydziai.lt/skrydziai/ryanair-akcijos/